تبلیغات
باده ناب

قالب وبلاگ


باده ناب
This blog is to see your country's flag below to choose 
نویسندگان
نظر سنجی
برای شهیـــد رضــــا قـــربانی کدام یک ازاعمال زیر را انجام میدهید؟


لینک دوستان
پیوندهای روزانه

متاسفانه تغییرات انجام شده در 3 سال گذشته صدای امریکا هیچ نقطه قوت و مثبتی را به این شبکه اضافه نکرده و بیش از پیش موجب دلزدگی و در نتیجه ریزش مخاطب شده است. نمونه آخر این تغییر معرفی خانم ستاره درخشش به عنوان مسئول بخش فارسی بود که داد همه دلسوزان صدای امریکا را درآورد که البته موجب استعفا یا اخراج بخشی از دوستان و همکاران نیز شد.

                        آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک

جمشید چالنگی مجری سابق تلویزیون صدای امریکا در یادداشت اخیر خود در وبلاگش از تغییرات دوباره مدیریتی در بخش فارسی شبکه VOA خبر داده است.

 با سپری شدن موج اخیر اخراج ها در بخش فارسی صدای امریکا که حتی منجر به اخراج مدیر بخش فارسی این شبکه نیز شد، به تازگی خبر رسیده که موج دیگری از عزل و نصب ها در راه این شبکه دولتی در ایالات متحده است.

در همین رابطه جمشید چالنگی کارمند اخراجی تلویزیون صدای امریکا ضمن گلایه از همکاران سابقش در VOA که علیه او هجمه هایی را ترتیب داده اند از تغییرات تازه در این شبکه خبر داده و ابراز داشته که در ماه های آینده ستاره درخشش مدیریت فعلی تلویزیون فارسی صدای امریکا برکنار و به جای وی، "احمدرضا بهارلو" جایگزین خواهد شد که کارمند سابق این شبکه است.

چالنگی ضمن انتقاد از ستاره درخشش در وبلاگش نوشته: متاسفانه تغییرات انجام شده در 3 سال گذشته صدای امریکا هیچ نقطه قوت و مثبتی را به این شبکه اضافه نکرده و بیش از پیش موجب دلزدگی و در نتیجه ریزش مخاطب شده است. نمونه آخر این تغییر معرفی خانم ستاره درخشش به عنوان مسئول بخش فارسی بود که داد همه دلسوزان صدای امریکا را درآورد که البته موجب استعفا یا اخراج بخشی از دوستان و همکاران نیز شد. 

وی درباره مدیریت فعلی VOA که حدود 3 ماه پیش، پس از اخراج کاوه باسمنجی در بهمن ماه سال گذشته به این سمت منصوب شده بود می نویسد که ستاره درخشش با مدیریت ضعیف خود صدای امریکا را به یکی از ضعیف ترین تلویزیون های فارسی بدل کرده است.

با سپری شدن موج اخیر اخراج ها در بخش فارسی صدای امریکا که حتی منجر به اخراج مدیر بخش فارسی این شبکه نیز شد، به تازگی خبر رسیده که موج دیگری از عزل و نصب ها در راه این شبکه دولتی در ایالات متحده است

کارمند سابق صدای امریکا در یادداشت خود می آورد که ستاره درخشش و تیم وابسته به وی در ماه های آینده به مرور از مدیریت تلویزیون فارسی صدای امریکا برکنار و به جای وی، احمد رضا بهارلو جایگزین خواهد شد. آقای بهارلو در روزهای پیش رو وظیفه بسیار سنگینی به عهده خواهد داشت. زیرا هم باید جور ضعف و کم کاری تیم قبلی را جبران کند و هم تیمش را برای انتخابات ریاست جمهوری ایران آماده کند. 

وی معتقد است که  احمدرضا بهارلو تنها کسی است که می تواند صدای امریکا را که توسط مدیریت سابق به مرگ مغزی دچار شده احیا کند.

چالنگی با بیان اینکه تغییرات در صدای امریکا مردم را خسته کرده، می نویسد که آن چیزی که بیش از پیش موجب دلزدگی مخاطبان صدای امریکا شده تغییرات غیر اصولی و به ناحق است.

 
برچسب ها: صدای امریکا، شبکه VOA، احمدرضا بهارلو، ایالات متحده، شبکه دولتی در ایالات متحده، زیبا، دختر،
[ پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 ] [ 06:53 ق.ظ ] [ عبدالله ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تصویرشهیدرضاقربانی
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :