تبلیغات
باده ناب

قالب وبلاگ


باده ناب
This blog is to see your country's flag below to choose 
نویسندگان
نظر سنجی
برای شهیـــد رضــــا قـــربانی کدام یک ازاعمال زیر را انجام میدهید؟


لینک دوستان
پیوندهای روزانه
شبکه جهانی بی بی سی با فرستادن خبرنگار ویژه خود به سوریه و گفت و گو با یک تروریست آدم خوار، در حمایت از تروریست های سوری سنگ تمام گذاشت.


در این گزارش، خبرنگار بی بی سی بارها با زیرکی می کوشد آدم خواری این فرد را عادی جلوه دهد و آن را حاصل شرایط جنگ بداند و در پایان از ادامه این نوع آدم خواری ها در سوریه با این عبارت خبر دهد: «سقوط سوریه به دره جنون ادامه دارد.»

شبکه دولتی انگلستان برای حمایت از مخالفان بشار اسد در سوریه از هیچ کوشش دریغ نمی کند؛ حتی اگر این مخالفین از کسانی باشند که در نهایت شقاوت بدن دیگران را مثله می کنند، اعضای داخلی بدن را بیرون می آورند و مقابل دوربین بر جگر او دندان می کشند.

جریان از آن جا شروع شد که عده ای که نام مخالفین دولت بشار اسد را بر خود نهاده اند با کمک های پنهان و آشکار کشورهای دیگر وحشیانه ترین اقدامات را در سوریه انجام می دهند. آن ها کار را تا آن جا پیش بردند که "ابوصقار" که از فرماندهان گروه مسلح عمر فاروق است تنها به مرگ سرباز سوری که برای استقلال وطنش می جنگید، رضایت نمی دهد و جگر وی را هم به دندان می گیرد.

سرویس جهانی بی بی سی(BBC WORLD) که از کنار بسیاری از حوادث جهان؛ مثل جنایت های آمریکا و انگلیس در عراقو افغانستان، به راحتی می گذرد خبرنگارش را به سوریه فرستاده است تا با این فرد "جگر خوار" مصاحبه کند و انگیزه اش را جویا شود!

ادم خوار

پاول وود/ خبرنگار بی بی سی

گوینده بی بی سی فارسی هم که ترجمه این گزارش را پخش می کرد، در توجیه اقدام بی بی سی جهانی می گوید: «یک فرمانده شورشی آدم خوار سوریه که بدن سربازی را درید و بر قلبش گاز زد درباره انگیزه اش از این کار با بی بی سی گفت و گو کرده است.[!] ابوصقار "شورشی آدم خوار" لقب گرفته و بهانه ای شده برای کسانی که می گویند نباید به مخالفان دولت سوریه سلاح داد.»

شبکه دولتی انگلستان برای حمایت از مخالفان بشار اسد در سوریه از هیچ کوشش دریغ نمی کند؛ حتی اگر این مخالفین از کسانی باشند که در نهایت شقاوت بدن دیگران را مثله می کنند، اعضای داخلی بدن را بیرون می آورند و مقابل دوربین بر جگر او دندان می کشند

"پاول وود" خبرنگار سرویس جهانی بی بی سی بود که افتخار مصاحبه با شورشی آدم خوار را پیدا کرد و البته تمام تلاشش را به کار برد تا کار وحشیانه وی را توجیه کند. خبرنگار بی بی سی بدون اشاره به عوامل پشت پرده جنگ در سوریه، در توجیه جگر خواری این شورشی سوریه گفت: «جنگ سوریه به شدت خشن بوده و خشونت پرور. شورشی ها دو سال این طور جنگیدند؛ مثل آدم هایی که جانشان به لبشان رسیده باشد. یکی از آن ها که زودتر از بقیه سلاح به دست گرفت، شهرت وحشتناکی پیدا کرده است؛ ابوصقار را شورشی آدم خوار می نامند.»

ادم خوار

نخستین سۆال خبرنگار بی بی سی از ابوصقار این بود: «کاری که انجام دادی خلاف حقوق بشر و شریعت خدا بود. از کاری که کردی پشیمانی؟»

ابوصقار که بی بی سی را رسانه خوبی برای توجیه اقدامش یافته بود، جواب داد: «نمی خواستم این کار را بکنم؛ ولی بایستی ای کار را می کردم[!] ما باید دشمن را بترسانیم و تحقیر کنیم؛ همان طور که آن ها با ما رفتار می کنند. آن ها دیگر جرأت نمی کنند جایی باشند که ابوصقار است.»

پاول وود علت اقدامات خلاف حقوق بشری شورشیان سوری را به عصبانیت آن ها مرتبط کرد و گفت: «ابوصقار مثل خیلی های دیگر در مناطق تحت کنترل شورشی ها کسانی را از دست داده، دو برادرش و چندین نفر از بستگانش کشته شده اند. ساکنان مناطق تحت کنترل شورشی ها عصبانی اند و احساس می کنند بی پناه مانده اند.»
برچسب ها: تروریست، بی بی سی، BBC، عکس، اییران، زن زیبا، خوشگل ها،
[ چهارشنبه 2 مرداد 1392 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ عبدالله ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تصویرشهیدرضاقربانی
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :